Wszystko o akcesoriach strzeleckich.

by

akcesoria i brońJeśli mamy zamiar kupić broń sprężynową wówczas warto także wybrać dodatki. Często nabywanym dodatkiem bywa celownik optyczny. Muszka i szczerbinka nie dają możliwości na perfekcyjne strzelanie, jakie zapewnia dobra optyka. Dobranie właściwego celownika to nie wszystko. Do zamontowania celownika Niezbędny jest właściwy montaż. Wiele cennych wskazówek na temat naszej broni znaleźć możemy tutaj. Oprócz tego konieczny może być również futerał do naszej broni. Korzystnie zakupić sprawdzonej jakości etui kiedy chcemy udawać się postrzelać w plener. Do wiatrówek pistoletowych wolno dostosować kabury, które da się przyczepić przy pasie bądź zawiesić na przeznaczonych do tego zawieszkach.

Spotkać można etui udowe i dodatkowo pokrowce taktyczne. Mając pistolet wielostrzałowy możemy się  zaopatrzyć się 3 albo więcej wymiennych magazynków. Kto myśli o strzelaniu we wnętrzach winien nabyć chwytacz kul oraz papierowe tarcze w odpowiednim rozmiarze. Rzecz niezmiernie potrzebna ponieważ możemy go postawić i powiesić na ścianie. Śrut uderzając w kulochwyt nie odbija się a zbiera się na jego dnie. Występuje kilka typów łapaczy kul o odmiennych gabarytach.

Interesującą propozycją jest tarcza z magnesem. Przy każdym precyzyjnym strzale w jeden z celów można z powrotem je przywrócić trafiając w figurkę w typie okręgu. Do zachowania broni w dobrym stanie należy dbać o jej czystość. Stosuje się do tego celu różne preparaty. Powinno się co jakiś czas wyszorować lufę specjalistycznym wyciorem. Zadbana wiatrówka na pewno będzie cieszyć na długo. Akcesoria dodatkowe z pewnością zaś dodadzą większej radości do militarnej przygody.

No Responses

Comments are closed.